Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez? Nagyon megijedtem!

Mi ez? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés

Először is fitymaszűkületem van. 2 napja elkezdett viszketni a péniszem, gondoltam gombás, akkor canesten oldattal cseppentettem a makkomra óvatosan, csípte egy picit, de a viszketés elmúlt, most viszont nézem fehéres váladék van a makkon...

Mi ez, elmúlik? Jelen pillanatban elég érdekeset érzek onnan lentről, remélem nem fog begyulladni.. :(



2013. dec. 29. 01:37
 1/2 anonim válasza:
100%
mivel szűkületed van, elképzelhető, hogy nem tudod rendesen megtisztítani mindenhol fürdés során. ez csupán felgyülemlett faggyú/váladék. ha teheted, próbálj meg fürdéskor különösen több időt szánni arra a bizonyos részre. ne ijedj meg, szerintem nincs semmi probléma, de ha kb egy hónap múlva sem múlik el, akkor érdemes felkeresni egy orvost
2013. dec. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is ezzel a szűkülettel valamit kezdeni kell .Ahogy már írták a tisztántalanság következménye ez.A makk mögötti kis árok feltelik A faggyú mirigyek termékével /szmegmával / és ott büdösödik ,majd gyulladást is okozhat.

Ezen kívül minden baci megterem ott a gondot okozhat .

A fehéres váladék is ez .

2 javasolhatok amit azonnal csinálnod kellene.A gyógyszertárban venni 5 ccm injekciós fecskendőt /nem drága / és ezzel a bőr alá nyomatni a samponos vizet .

Igy mosatni ki .Venni még Betadin fertőtlenitő oldatot,és egy másik fecskendőbe kicsit felszívni,majd azt is alá nyomatni .Persze kort nem írtál,ami nagyon fontos lenne,egy segítség nyújtáshoz is .

2013. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!