Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülfolyás és fülviszketés,...

Fülfolyás és fülviszketés, lehet műtét belőle?

Figyelt kérdés
Már vagy két éve szenvedek tőle mindkét fülem esetében, ezalatt 2-3 alkalommal voltam dokinál amikor fájdalom is jelentkezett mellé, megvizsgáltak és kaptam gézcsíkot meg fülcseppet. Most épp nincs panaszom, csak a szokásos viszketés és néha az átlátszó folyadék (ezek inkább éjszaka jelentkeznek, akkor sem mindig), ma tervezek időpontot foglalni egy másik orvoshoz, mert az előző mindig ugyanazt mondja, géz, fülcsepp, meg hogy ép a dobhártyám. De most olvasom, hogy ez valószínűleg idült középfülgyulladás, aminek elég durva szövődményei vannak, és általában nem segít rajta antibiotikum csak műtét.:( De nem értem hogy az orvos akinél eddig mondtam miért nem mondott semmit, azt említette hogy hajlamos vagyok a fülgyulladásra meg hogy valószínűleg minden évben vissza fog majd térni, de a szövődményekről nem volt szó. Valakinek volt már ezzel tapasztalata? A műtét gondolata most eléggé megijesztett.:/

2019. szept. 13. 08:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság egyre kevesebb doki szúrja fel, pedig gyors és hasznos dolog. Ezért lesz egyre több műtét később.
2019. szept. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!