Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek miért kell napi...

Szerintetek miért kell napi szinten bánatni, meg beszólogatni, hogy "hogyan megyek"?

Figyelt kérdés

Öröklődő csipőficam, amit nem kezeltek... Meg enyhe volt. Azóta lett gerincferdülésem is. Nem megyek durván, kicsit csámpásan, meg hamar elfáradok. Napi szinten, kiröhögnek, mutogatnak, beszólogatnak. Azt mondja egyszer nekem egy nő, hogy 10 órakor már rlbe vagyok b..zva, úgy megyek... Meg levideózhat-e. Illetve ez feljogosítja a bjztonsági őrt hogy belém kössön.. Meg bárkit, hogy beszóljon, kiröhögjön...


Az a másik, hogy vannak ennél durvább esetek. Nem is értem. Még a saját szüleim is gúnyolnak, amikor 1. az ő hanyagságuk főként 2. tőlük örököltem 3. amilyen szemetek bántottak volna akkor is, ha nagyobb bajom van...


Most ne menjek utcára, vagy öljem meg magam? Napi szinten tapasutalom a faluban és a közeli városban is, ahova járok. Apai ágon mindenki, még harmadunokatestvér is csipőficamos, kisebb-nagyobb mértékben.


22l


2019. szept. 23. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok a paraszt, ne foglalkozz velük, próbálj keresni olyan embereket akik így is elfogadnak. Sok betegséggel/rendellenességel élő embert kinevetnek, megaláznak (saját tapasztalat), undorító. A szüleid meg nagyon szégyelhetik magukat. Én beolvasnék nekik.
2019. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megtanulod majd ezeket idővel kiszűrni, füled mellett elengedni. Nekem is a család kész katasztrófa... Csak engem anyám nem gúnyol, hanem rendszeresen alámrak. Mások előtt rágalmaz. Testvéreimet próbálja ellenem fordítani (csak szerencse, hogy nem most jöttek le a falvédőről és ismerik).

Csak annyi, hogy én ezekből erőt merítek. Ha ellustulok a tanulmányaimban ezek hajtanak előre. Ezen felül olyan munkát választottam, ahol nem 1 embernek segítettem már.

2019. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A családom botrány, ők nem is érdekelnek...


De a többi ember.

2019. szept. 23. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Szard le. :) Az élet majd vissza adja nekik. Nekem enyhébb tyúkmellkasom van , 25eves vagyok. Strandra járok stb. 13-18 éves koromban zavart rosszul éreztem magam stb megtanultam együtt élni vele. Féltem nem lesz kapcsolatom mégis volt több különböző emberrel hosszabb évekig tartó, rövidebb hónapokig is. Már azóta menyasszonyom van. :)
2019. okt. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!