Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek igaz az, hogy...

Szerintetek igaz az, hogy csak az igazi barátok tudnak úgy beszólogatni/alázni egymást, hogy egyikőjük sem sértődik meg?

Figyelt kérdés
szerintetek honnan lehet olyan emberről megtudni hogy a barátunk e, akit csak nem rég ismertem meg?

2018. júl. 6. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
A barathoz azt tarsitod, hogy minden sertest le kell nyelnie, amit mondasz neki?
2018. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem.


Én már annyi vagyok, annyi mindent megértem, hogy pörög le rólam néha.

2018. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem igaz,persze a sértések csak mértékkel és ne olyanok legyenek amik komolyak. A lényeg,hogy szerintem az az igazi,akinél nem kell többször is meggondolni mit mondasz
2018. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most őszintén mit tesz valaki valakivel ha olyan a stílusa, a hozott anyaga ami ilyenné teszi. Mindennap lehetne verekedni. Minek ?! Érdekel is engem ...
2018. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
persze nem ilyen durva beszólásokra gondolok, csak ilyen laza,poénos szócsata féle
2018. júl. 6. 22:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, mikor még voltak barátaim akkor folyamatosan beszólogattunk egymásnak, aláztuk egymást és sosem volt sértődés, max egy kis bosszúvágy. :D Nekik bármilyen beszólást eltűrtem, és ők is nekem, olyanokat is amikért nem barátot elástunk volna. :)
2018. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem és tisztelem a barátaimat. Őszinte vagyok, ha nem áll jól neki az új frufru, elmondom, és ha szerintem rossz párkapcsolati döntést hoz, azt is megpróbálom finoman jelezni. De direkt nem sértegetem egyiket sem, minek?
2018. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem, hogy az átlagnál több barátom van, de közülük három-négy olyan van akivel bármit mondunk a másikra nem sértődik meg semmin. Azért van egy két határ, de a legtöbbet lenyeljük.

Én őket érzem a legjobb barátoknak, és akik még nálluk is közelebb állnak azok a lelkitársak. Nekem kettő jutott, és nem tudom, hogy így van e mindenkinél, de én úgy érzem, hogy egy lány és egy fiú lelkitárs is kell egy embernek.

És igen, most jön az, hogy nem lehet lány barátja egy srácnak, de dzerintem lehet.

19/F

2018. júl. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A barátság kétoldalú...


Amit leírtál, az nekem elég egyoldalúnak hangzik. Mi van akkor, ha az egyik barátod nem szereti az ilyen alázásokat? Te elvárod tõle, hogy elviselje? Téged mégis mi tesz baráttá ezesetben?


Én nem szoktam sértegetni a barátaimat (õszinte vagyok velük, csak épp nem sértegetõ stílusban), ugyanezt elvárom tõlük is, õk se sértegessenek.


Mindenki magának válogatja a barátokat, és magának dönti el, hogy mi jó. Ha valakinek az kell, hogy alázzák egymást a barátjával, akkor az az õ furcsa kis világa.

2018. júl. 7. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#5 Ne keverd a fogalmakat. Az alázás és poénkodás egyáltalán nem ugyanaz, két teljesen eltérõ fogalom....
2018. júl. 7. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!