Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szeretnek sokan beszólog...

Miért szeretnek sokan beszólogatni, ha valakinek picit több ruhája van?

Figyelt kérdés

Ha itt leírja valaki, hogy mondjuk 50 póló, 30 nadrág, 30 nyáriruha, 20 szoknya, 40 pár cipő, akkor rögtön jönnek a kommentek, hogy "Nem szégyelled magad?" "Legalább a felét el kéne adnod!" "Minek neked?"


Bár nekem negyedennyi sincs, sőt, teljesen átlagos ruhatáram van, és a ruháim nagyrésze már régebbi, mégis nekem is szólogattak már be, hogy "Másnak ennyi sincs, neked milyen jogon van?", nem csak itt (ha mondjuk egy kérdésre válaszoltam), hanem személyesen is.

Hogy pl miért van rajtam megint más.


Nekem is van olyan ismerősöm, akihez ha átmentem, a cipőitől lépni sem lehetett a folyosón, illetve a fürdőszobában mindent beborítottak a sminkek, de eszembe nem jutna szóvá tenni neki, az ő lakása, azt tárol benne, amit akar.


Miért szeretnek ilyen lényegtelen apróságon kiakadni?


2019. ápr. 21. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Irigység-motiváltak a beszólások, azért. Fáj, hogy "neki bezzeg nincs". Én nem is értem, milyen jogon szól bele vagy kéretlenül ad tanácsot hogy "legalább a felét el kellene adnod".
2019. ápr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Hidd el, azon is ki vannak akadva (lepontozás, de láttam már anyázós reakciót is), akik nem a minimálbért keresik, hanem jóval afelett.
2019. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Irigység. A gyerekes topikban azoknak szólogatnak be akik játékot mertek venni a gyereknek Húsvétra :) Ilyen a világ.
2019. ápr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Megint az vagy, aki naponta 3 kérdést ír ki arról, hogy sok ruhája van?
2019. ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem.
2019. ápr. 21. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!