Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az nem durva, hogy még az...

Az nem durva, hogy még az előbb is vizes hasmenésem volt, meg iszonyatos görcseim és holnap már beküldenek iskolába? Mit tudok így csinálni, ha buszoznom is kell? Leszálljak?

Figyelt kérdés

Vasárnap kezdődött, először azt hittem, romlott étel. De az már elmúlott volna, meg csak én ettem, de a családban mindenkinek ez a baja... Plusz már szonbat reggel is csikart a hasam, meg émelyegtem, pedig akkor nem is ettem az ételből... Szerencsére nem kellett ebben a 3 napban bemennem egyetemre, munkát meg még nem találtam, így kihúzhattam itthon. De holnap már bezavarnak. Azt mondták, vegyek be Lopediumot. Akkor se engedték meg, hogy itthon maradjak, mikor 300 zsepit elfújtam egy nap, lázam volt és mandulagyulladásom, kb. alig éltem. Menni kell...


Nost hallottam, hogy van ilyen vírus, meg anyukámék általános iskolájában mindenkinek ilyen baja van... Gondolom onnan van, mert én nagyon sehol se jártam.

De még általános iskolában is ez volt, hogy hasmenéssel meg 39 fokos lázzal is menni kellett. Ha hazaküldött a tanár, mert csak köhögni, meg feküdni tudtam és nem láttam a láztól, vagy ki kellett mennem hányni, akkor is én voltam a szemét, meg, aki nem akar iskolába járni... Borzasztó, de azt hittem, hogy egyetemen már én döntöm el ezt...


A másik vicc, hogy kb. kéthetente elkapunk valami ilyet és végigmegy a családon...


De most, ha én így felülök a buszra, befosok, mint az tegnap a munkahelyén egy gyerek, aki nem ért ki az óráról a wc-re. Aztán nem haza küdlte, hanem cisszaórára, mert tuit az idegességtől van. Aztán így fertőzik össze egymást, meg a családtagokat.


Max. ha szarul leszek, kimegyek a vasútállomásra és ott elleszek, meg van wc és jövök haza... Mást nem tudok.


2019. szept. 25. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyre unalmasabbak már az ugyanolyan kérdéseid. Mégis most mire vagy kíváncsi?
2019. szept. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul már írtad, hogy nem is kéne bejárnod sehova, mert se munkád, se nem tanulsz. Feleslegesen "kérdezed" meg mindig ezeket...
2019. szept. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De tanulok és muszáj "bejármom".
2019. szept. 26. 03:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Arra vagyok miváncsihogy hpgy ne kellene volna felülni a 2 óra múlva induló buszra... Én ezt már nem bírom tovább, komolyan...
2019. szept. 26. 04:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egyetemista vagy akkor nagykorú vagy és te döntöd el mikor mit csinálsz. Nem kell felülnöd semmilyen buszra ha nem akarsz. Ha tudsz elmész az orvoshoz. Ha nem tudsz felhívod hogy adjon igazolást. Folyamatos hasmenéssel az orvos sem várja hogy meglátogasd. Nem értelek. Te egy marionet bábu vagy?
2019. okt. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te egyetemet csak messziről láttál...
2019. okt. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!