Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Perihilarisan durva tüdőrajzolat mit jelent?

máj. 2. 19:38  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pantoprazol túladagolás? Mi fog történni? Meghalok? Kilyukad a gyomrom? 2x40 miligrammot szedek estére mert durva refluxom van, de véletlenül 2x vettem be ezt az adagot ami 160 mg :S. Mit tegyek?
Kérem segítsen valaki. Mit lehet csinálni, hogyha kijöttek nála durva mellékhatások?
Másnak is világított be a doki telefonos zseblámpával a szájába, és úgy nézte meg a torkát? Mert nekem ma úgy csinálta. Durva volt, meg soha nem láttam ilyet.
Mit jelent pontecho a szemben? Vagy durva pigmentacio a szemfeneken?
Ki hogyan élte meg a frontinról való leszokást? Napi 6x0.5 öt szedtem plusz citapramot azt elhagytam meg egy fél frontint. Eléggé durva elvonási tüneteim vannak. Hallott már...
Mit jelent, ha egy alkoholista GGt értéke 1300-ról durva italozás után hirtelen visszaesik 300-ra?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!