Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valaki rákos mondjuk...

Ha valaki rákos mondjuk limfómás mennyire emelkedik meg a hőmérséklete? Stressz is növelheti a hőmérsékletet?

Figyelt kérdés
2019. szept. 30. 07:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy minden fiatal a ráktól fél, és ezt beszéli be magának. Miközben a szív és érrendszeri problémák, súlyos sport sérülések, szorongás, pánik sokkal gyakoribb, így valószínűbb.

Igen, a stressztől még be is lehet lázasodni.

2019. szept. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ezen forgok mostanában. Olyan érzésem van, mintha hőemelkedésem lenne, de nem mutat a lázmérő semmi különöset.
2019. szept. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már fiatal. (38) rengeteg stressz ér de 1 hónapja hőemelkedésem van és fáradt vagyok rettenetesen, hamar kifulladok és nem vagyok jól, alig állok a lábamon. A náthám már 5 napja elmúlt a hőemelkedés és fáradtság meg nem. Mire gondoljak? :( fél éve voltam szív uhn meg ekgn. Ott azt mondták nincs gond.
2019. szept. 30. 11:52
 4/9 A kérdező kommentje:
37.1-37.5 Ezek vannak.
2019. szept. 30. 11:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egy labort mindenképp nézetnék.
2019. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Épp az eredményére várok és kész vagyok már teljesen
2019. szept. 30. 13:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi lett.
2019. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A mellkasröntgenem jó lett. Az pipa.
2019. szept. 30. 17:59
 9/9 A kérdező kommentje:
Vérkép is jó lett. Csak a hemoglobinom kevesebb minimálisan meg a transzferin több. De ezek az értékek 2 hónapja rosszabbak voltak. Szóval ez is javul.
2019. szept. 30. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!