Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy alúlműködés...

Pajzsmirigy alúlműködés esetén lehet szedni különböző táplálékkiegészíttőket?

Figyelt kérdés

Régen szedtem fehérjét, amikor edzeni jártam hatásos volt mert az izomzatom épült és megmaradt. Ittam zsírégetőt is, de az semmit se használt. Különféle aminosavakat például Bcaa.-t is szedtem. Ezek mind a Biotech USA termékei voltak. A zsírégetőn kívül mindegyik valamilyen formában segített.

Kiderült fél éve, hogy alúlmüködik a pajzsmirigyem. Azota az előbb említett termékek közül semmit sem szedek. Csak azért nem mert az orvos a tablettás készítményekre mondta, hogy kötelező ezt szedni?

Nagyon nehezen fogyok, nagyon odafigyelek a táplálkozásomra is. Egyenlőre nem fogyok semmit.

Sajnos az orvos nem válaszolt a kérdéseimre, hogy fehérjét miért nem szabadna. Interneten egy két oldal se írja hogy nem javasolja.


2019. szept. 30. 11:53
 1/1 anonim válasza:
Szia én is pajzsmirigyes vagyok csak nekem felül működik(fogyás) én lthyroxint (nem tudom hogy kell írni) szedek + selenorgot meg vitaminokat (11 éves vagyok)
2019. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!