Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy alul működésem...

Pajzsmirigy alul működésem van. KB 2 éve derült ki, de nem írt az orvos semmit ki?

Figyelt kérdés

Azt mondta kinövöm, de mára úgy érzem rosszabb. Elkezdtem hízni, pedig sose voltam kövér,rossz a közérzetem. És már észre vettem, hogy a férjemmel 1 éve próbálkozunk a baba témával, és nem esek teherbe, jártam nőgyógyásznál, mert nem jött meg a menstruációm, de azt hormon zavar okozta. Mit tegyek, menjek el újra az orvoshoz? Hátha kivizsgál rendesen?

21/L



2019. jan. 21. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

PCOS

PM alulmüködés

Inzulinrezisztencia



Ezek lehetnek külön is vagy egyben, mindenképp JÓ orvoshoz menj ENDOKRINOLOGUSHOZ ha már a nőgyógyászod gügye.

2019. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A háziorvosod ad beutalót laborba TSH vizsgálatra, és ha az magas, akkor az endokrinológiára, a többit már ott intézik.

Feltétlenül menj el, ez komoly betegség, de hormonpótlással kezelhető!

2019. jan. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!