Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez leukémia? Fáradtság,...

Ez leukémia? Fáradtság, szapora pulzus, fejfájás, néha hasfájás, étvágytalanság, néha émelygés, szédelgés, hőemelkedés 37.5ig változóan, néha melegség néha hidegrázás.

Figyelt kérdés
Nyirokcsomó nagyobbodásom nincs meg véraláfutásokat sem láttam. Nagyon meg vagyok rémülve. Nem tudom mitől vagyok így.
2019. szept. 30. 13:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugodhatsz. A stressz is okozhatta.
2019. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Remélem nektek van igazatok. De mindig sokat stresszeltem és sosem ment így fel a hőm meg nem éreztem így magam. Szóval azért szerintem valami más oka is kell, hogy legyen a stressz mellett. Egyébként egészségesen étkezem. Még a dietetikus is megdícsert. Sportolni meg jó lenne de nem megy úgy, hogy pár emelet lépcső után majd elajulok. Ez a baj. :(
2019. szept. 30. 20:02
 13/13 A kérdező kommentje:
Sajnos alig állok a lábamon szóval nem lehet nem foglalkozni a dologgal. Leukémiás nem vagyok de az orvos is aggódik. Van valami ok. Halálra vagyok rémülve ;( Lázambulanciára küldtek. Szörnyű ez a bizonytalanság.
2019. okt. 2. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!