Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehetek gyorsan beteg?

Hogyan lehetek gyorsan beteg?

Figyelt kérdés

SEGÍTSETEK! 7-es vagyok, de idén tanulok először angolt, és nagyon lemaradtam. Kérlek segítsetek hogy lehetek beteg, mert semmit sem értek és TZ lesz. Tegnap egész este tanultam, és hétvégén is de nem értem /: és nem szeretnék rossz jegyet ):

Ha beteg lennék ezt az időt természetesen tanulásra fordítanám.

GYORS HÁNYÁS ÍGY REGGELRE, valaki tud valami jó módszert?



2019. okt. 3. 06:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ledugod az ujjadat a torkodon, hányni fogsz, de mégse vagy beteg.
2019. okt. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha tegnap végignyaltam a kocsit és a kerekét, lehetek beteg?
2019. okt. 3. 06:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen kerülj is kórházba csak mert nem akarsz egy dolgozatot megírni. Annyira szánalmas ez a hozzáállás.

Persze otthon tanulnál. Hogyne :D

2019. okt. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De lehetek beteg?
2019. okt. 3. 07:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Igyál hashajtót, mondd hogy nagyon fáj a fejed. Sós víz meghánytat elég gyorsan. De elég ha azt mondod, hogy gyomorrontást kapt, az gyorsan elmúlik, szóval nem fogja ellenőrizni senki.

Meg ezt még egyszer olvastam, hogy forró fürdő után kell vizes zokniban nyitott ablaknál alaudni, és másnapra láz és megfázás. De erre már úgysincs időd, meg gondolom már az is eldőlt, hogy mész e ma... Szóval mi lett vegül?

2019. okt. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nagyon nem éri meg betegnek lenni. A rossz jegyet majd kijavítod, keressetek egy magántanárt, aki segít.

Persze szimulálhatsz is, mondhatod, hogy fáj a fejed, görcsöl a hasad, hányingered van... A szüleiddel is beszélhetsz őszintén, ha megértőek és nem jellemző rád a lógás, talán segítenek valahogyan. De ténylegesen ne akarj beteg lenni, úgy tanulni se tudnál, lemaradsz a többi tantárgyból is.

Ezt arra az esetre írom, ha máskor is kialakul ilyen helyzet.

2019. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2019. okt. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Állandóan ezt kérdezed, ennyi TZ a világon nincs...
2019. okt. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8: Biztos nehéz az élet hetedik osztályban...
2019. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!