Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit mondjak az orvosnak hogy...

Mit mondjak az orvosnak hogy egy hétre kiírjon?

Figyelt kérdés

Nem akarok érvelni hogy miért nem akarok menni, meg nem ti se írjátok hogy ne lógjak. Elég húzós volt az elmúlt két hetem, és kéne egy hét pihi.


Olyan tippeket írjatok, amikkel nem tudok "lebukni" a dokinál. Előre is köszönöm!


17/F



2019. okt. 6. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Két hét és őszi szünet van, miért nem elég akkor?

Na nehogy már egy életerős 17 éves kifáradjon attól, mert 4 héten heti 5 nap suliba kell menni.


Ne legyünk már ennyire nyápicok.

2019. okt. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Nálam a hasmenés mindíg bevált.
2019. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Eleteros 17 eveskent minden nap 9-10 oram volt, utana 2 ora tanuloszoba es doltem be az agyba aludni, nulla tarsasagi elet + az osztalyomban minden nap terrorizaltak. Lelkileg bele lehet faradni kedves elso:)
2019. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együtt érzést #3-as. 🙂
2019. okt. 6. 21:46
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Csatlakoznék az 1-es válaszolóhoz, tényleg nagyon puha pö,cs,ök a mostani 1-18 éves korosztály és ezt úgy mondom, hogy 25 éves vagyok.

Tényleg kíváncsi lennék, hogy ennek vajon mi lehet az oka, hogy egyre puhányibbak a generációk .


Ha rendes okod van rá akkor meséld el a dokinak és ki fog írni.


Ha pedig olyan hülyeségek a problémáid, hogy sok a 9 óra tanulás (azért nem minden nap van 9 óra) akkor meg gondolkozz el azon, hogy mi lesz veled ha majd dolgoznod kell.


Érdekes módon nekem van energiám havi 240 órát dolgozni mellette heti 3-4x kb 2 órákat edzeni a szüleimnek besegíteni és érdekes módon még szórakozásra is jut egy kis idő és nem siránkozok mint egy csaj.

2019. okt. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17-18 éves korosztály
2019. okt. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Tevedsz ha azt hiszed nem minden nap van 9 ora 😂

De kivanom neked probald ki egy hetig, 7:30 tol 18:00ig iskola, 8ig tanulas aztan alvas, de ezt ugy hogy az iskola idoben az osztalytarsaid bantalmaznak. Magyarazhatod hogy 25 evesen mennyit dolgozol , egy 17 eves meg akkor is GYEREK. Nem hasonlithatod ossze...

2019. okt. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Látod megint csak a kifogás és a rinyálás megy.


Nemrég még én is iskolába jártam szóval tudom miről beszélek. Heti 1-2 alkalommal szokott csak 9 óra lenni nem minden nap. A 9. órának ha jól emlékszem 15: 30 körül van vége szóval megint mi megy? a siránkozás.

Egyébként pár hete pont azon gondolkodtam mennyivel jobb volt iskolába járni mint dolgozni, szóval szívesen vissza mennék.


Hogy ne bántsanak, hát tegyél ellene változtass azon ami miatt bántanak vagy állj ki magadért és küzd ki magadnak, hogy ne bánthassanak. Vagy válts iskolát.


Tudom most jönne a mentegetőzés, hogy nem ilyen egyszerű, pedig de.


Én visszahúzódó típus vagyok és ezért párszor betaláltak engem is. Változtattam rajta és sokkal jobb lett minden .

Megpróbáltam nyitottabb lenni és így lettek barátaim/haverjaim , nem azt kell elképzelni hogy mindenkivel haverkodok, hanem csak 1-2 emberrel aki szimpatikus. De az is sokat számít, hogy így már nem egyedül vagy.

Ezen kívül elkezdtem küzdő sportolni így ha esetleg belém is ált valaki megtudtam magam védeni. Nem kell mindig elmenni verekedésig elég az is, hogy azt látják, hogy nem ijedsz meg tőle.


Szóval tenni kell érte és nem kifogásokat keresni meg siránkozni.


Persze nem lehet össze hasonlítani egy gyereket meg egy felnőttet sőt kettő felnőttet se mert mindenkinek más az igényei, de egy 17 éves nem annyira kisgyerek, hogy anyuci szoknyája mögé kell bújni a problémák elöl.


Szerintem ez lehet az egyik baj, hogy pont a kitartás meg az akarat hiányzik a mostani fiatalokból.

2019. okt. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki a problémád, biztosan nyomós oka van annak, hogy nem akarsz suliba menni, szerintem segíteni fog.
2019. okt. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nincs pihi. Tessék 7 hetet kibírni, később sokkal szarabb lesz majd.
2019. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!