Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit mondjak az orvosnak hogy...

Mit mondjak az orvosnak hogy péntekig kiírjon?

Figyelt kérdés
Ma elmentem azt hazudtam hogy hányás,hasfájás azt mondta holnap menjek vissza.. Pedig suliban ezt a hetet meg akarom úszni..( nagyon ritkán hiányzok) mit mondjak? Lécci segítsetek :)
2017. márc. 8. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Az őszintét, hogy lusta vagy iskolába menni és lógni akarsz. Legyen benned gerinc ha már lógsz.
2017. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mivel 2x hiányoztam ebben a tanévben akkor is csak 2-3napot.. Jó tanuló vagyok.. Csak kell egy kis pihi nekem is.

Ezért ezen a héten nem akarok menni suliba :)

2017. márc. 8. 17:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjam azt hogy mégmindig hányok azt csá?
2017. márc. 8. 17:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj holnap vissza, arra a napra ad igazolást. Pénteket meg max szülőivel igazolod.
2017. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van szülői napod akkor beszéld meg anyukáddal. Egyébként nem hülye az orvos ha ma ezt mondtad neki akkor holnap ne változtasd meg a sztoridat.
2017. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs szülőim sajna. amit hiányoztam azt szülőivel igazoltam. régen voltam már orvosnál.
2017. márc. 8. 18:03
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt mondom még mindig hányok,fáj a hasam azt ennyi..


Azért köszönöm az eddigi válaszokat

2017. márc. 8. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!