Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem tudják megmondani...

Miért nem tudják megmondani mi a bajom? Mit csináljak már?

Figyelt kérdés
Majdnem mindennap szédülök rosszul vagyok es nagyon gyakran beteg leszek. Elmentem orvoshoz kivizsgaltak es azt mondják nekem semmi bajom,de akkor mitől van ez?
2019. okt. 11. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán a stressz. Nem is gondolod miket tud okozni a feszültség és a stressz. Milyen vizsgálaton voltál? Lehet vitamint enni. Sok vizet inni. Vérnyomást mérni és naplót vezetni. Milyen gyakran leszel beteg? Mondott valamit az orvos?
2019. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez vam egyelőre....csak még nem ért véget a kivizsgalás. De nekem nagyon alacsony a vérnyomásom lehet csak az az ok. Te méred a tiédet? Vérszegénységtől meg gerincproblémától is lehet szédülni. A stressztől is sajnos
2019. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!