Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Komolyabb lehet a probléma?

Komolyabb lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok amu nem hagy nyugodni. Három napja reggel arra lettem figyelmes hogy hátul a fejemen lett két dudor. Egy a tarko felett kicsivel, egy pedig a fülem vonala felett egy kicsivel. Orvoshoz sajnos nem egyszerű eljutnom mert külföldön dolgozom november közepéig. Ezek lehetnek esetleg nyirokcsomók rossz fogtól? A másik lehetőség amire gondoltam hogy pár napja van egy afta a számban. Akár lehet ez is a bűnös ami miatt ezek a nyirokcsomók működésbe léptek? Komolyabb más tünetem mint pl fájdalom étvágytalanság nincsenek. Esetleg komolyabb lehet a háttérben?

2019. okt. 24. 13:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy a munkámból kifolyólag folyamatosan légkondis helységben vagyok, és még a bölcsesség fogam is folyamatosan növésben van.
2019. okt. 24. 13:16
 2/4 anarchy666 ***** válasza:
Mennyire mobilisak, mozgathatóak? Fájnak?
2019. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán lipóma.
2019. okt. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minimálisan mozgatható . Fájni nem fáj csak érintésre olyan fura érzés. Csont daganat ugrott meg be, de fájni nem fáj.
2019. okt. 24. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!