Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vírus lehet vagy komolyabb...

Ez vírus lehet vagy komolyabb probléma?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár napban 2x annyi ételt fogyasztottam mint a megszokott (bár madár étkü vagyok alapból de így is hirtelen sok volt) és elkezdett állandó jelleggel fortyogni a hasam de nem volt fájdalmam. Majd 2 napja hajnalban arra riadtam fel,hogy ver a víz hányingerem van és bugyborékol a hasam. Kb 1 óráig 10 percenként felkeltem arra,hogy menten összehányom magam de végül egyszersem történt meg. Olyan volt mintha kifaltam volna a hűtőt, rettentő nehéznek éreztem a hasam és feszült. Reggel mikor felkeltem 1-2 görcsön kívül semmi bajom nem volt. Azóta alig eszek de ugyan úgy fortyog a hasam és hányingerem van ami hullámokban tör rám melegérzettel. Mitől lehet ez?

2017. okt. 28. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Valami bélhurut nyilván van, Bolus adstringens és széntabletta, dilevl vagy tölgyfakéreg tea. Koplaló diéta.
2017. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!