Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tudnátok segíteni? (lent...

Cicumicaa kérdése:

Tudnátok segíteni? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

Szóval, valamikor régebben azt vettem észre miközben a szobamba ültem, hogy a szemem jobb felső sarkába alig látok es iylen mozgó foltot látok (kb olyat mint amikor nincs adás a tvbe es hangyák vannak, nem teljesen olyan). Azután az fojt ment le azután ment balra es közepén meg felment a szemem közepéig és eltűnt. Azután a fejem fájt, es nem bírtam olvasni, nem láttam a betűket. Idegesített és meg is ijedtem tőle, de végül elaludtam és elmúlt. Nem tudtam mi ez.


Azután ezt megjegyeztem és féltem mi ez. Ezért sokszor visszatért, valószínűleg mert féltem tőle es bekovetkezett, azaz panikrohamjént jött rám. És mindig féltem.


Aztan 4 éve már nem volt és remélem nem is lesz. De mikor a legelső volt az biztos nem a pánik volt hanem valami ami ez a bizonyos folyamat. Ugyanis egyik barátnőm is ugyanezt észlelte mint én, mostanában, és egyik barátom is. De mi lehet ez? Valakinek volt /van iylen? Ennek van elnevezése? Sem a barátnőm se a barátom nem pánikos. Es nekem pániktol volt több iylen? Valószínűleg igen, de aggodom.



2019. okt. 27. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Migrénnek hangzik
2019. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem akkor egyszer talán migrénem volt, azután meg már a félelem miatta, amiatt volt?
2019. okt. 27. 13:17
 3/4 A kérdező kommentje:
És a folt is ugyanabba az irányba ment mindig
2019. okt. 27. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is van, nagyon rémisztő dolog sajnos..😣

[link]

2019. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!