Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valóban haszontalan a vérem?...

Valóban haszontalan a vérem? Lent kifejtem bővebben.

Figyelt kérdés
AB Rh pozitív a vércsoportom és ugye én csak AB + nak adhatok vért,viszont én bárkitől kaphatok.Az egyik rokonom ,ápolónak tanul és mondtam neki hogy majd szeretnék vért adni ,mert egészséges vagyok és szeretnék életet menteni és gondolom kevesen adnak ilyen vércsoportból ,mert ritka.Azt mondta a rokonom hogy felesleges mennem mert haszontalan ugyan is AB+ os bárkitől kaphat. Igaza volt ,hogy ne menjek ? Tényleg haszontalan ? 14L

#vércsoport #véradás #AB rh pozitív
2017. jún. 17. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen vér nem haszontalan, ne is hallgass rá. :)
2017. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy ez nem valasz a keredesedre de vert adni csak 16 eves kor felett lehet (elmeletileg)
2017. jún. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem haszontalan. Ma már mindenkinek csoportazonos vért igyekeznek adni, egy ab +-nak sem fognak 0-t adni, hacsak nincs kifogyva a készlet és elvérezne.
2017. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van. A rokonod okosnak akart tűnni anélkül hogy tudná miről beszél.
2017. jún. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!