Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet rák? (mutatok képet)

Ez lehet rák? (mutatok képet)

Figyelt kérdés

2 hónapja van egy seb szerűség a jobb hónaljamon, ami nagyon viszket és nem akar eltűnni. Egy hétig nem használtam dezodort, hátha javul de sajnos semmi. Kenegettem már canestennel de nem hatott, és néha nagyon viszket.

Képek:


[link]

(vaku nélküli)


[link]

(vakus)


Orvoshoz fogok fordulni mostmár, egy darabig úgy voltam vele hogy csak elmúlik de mostmár nagyon idegesít , nyugtassatok meg hogy ez ugye nem lehet bőrrák?

Amúgy nagyon izzadós tipus vagyok, hiaba kenem be vagy fújom magam akkor is mindig teljesen leizzadok, telen is szoval remelem hogy “csak” gomba amit majd ki lehet kezelni.

Fogyni nem fogytam, annyi hogy néha köhécselek, de az sem veszes.

Fiatal vagyok meg szoval nagyon remelem hogy ez nem rak...


Segitsetek.


23/N



2019. okt. 29. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok orvos, de szerintem ez ekcéma. Esetleg még irritáció, de szerintem az előbbi.
2019. okt. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez semmiképlen sem rák. Igen vagy ekcéma vagy vmi bőrgyuszi. Jobbulást!
2019. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fú, akkor megnyugodtam, az hiányzik még csak az életemből, a rák... -.- Köszi.:) Szerintem amugy nem ekcema mert sosem voltam ekcémás de elfogok menni orvoshoz.
2019. okt. 29. 21:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem addig volt ilyen, amíg nem jöttem rá, hogy allergiás vagyok a volt kedvenc izzadásgátlóm egyik összetevőjére.

A Canesten viszont csak akkor lenne jó, ha gombás fertőzésed lenne, de ez nem tűnik annak. Inkább Neogranormonnal vagy Bepanthennel kend éjszakára, nappal pedig próbáld pár napig megint kihúzni dezodor nélkül - utóbbit cseréld le.

2019. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem használok már semmilyen dezodort, de nem akar javulni a helyzet. Bepanthent stbt ki tudom probalni akar most is mert van otthon.
2019. okt. 29. 21:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos nem rák.
2019. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bőr irritáció, vagy allergia! Vagy dezodorra, mosószerre vagy allergiás. Semmiképp nem rák. Nyugi. De mutasd meg orvosnak,kapsz rá kenőcsöt,és el múlik.
2019. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még a borotválás utáni irritáció is.
2019. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor megnyugodtam!:)
2019. okt. 30. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!