Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb oldali mellkas fájdalom?

Jobb oldali mellkas fájdalom?

Figyelt kérdés
Kb 3 napja étkezés közben hátra fordultam és a jobb mellémnél majdnem a mellkasom közepénél iszonyatosan bele fájdult egy pontnál. Azóta tompa nyomast érzek ott és az egész jobb oldalomon a hatamnal is. Etkezesnel minden falatnal felerosodik ott a fájdalom mintha a le érkező falat nyomna valamit, bufogesnel is fáj. Holnap megyek dokihoz és kérek egy beutolot hasi uhra. Refluxos vagyok, nagyon sok savam van nem tudom, hogy ez befolyásol e valamit. Volt valakinek hasonló panasza?
2019. okt. 30. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérlek szépen, ne mondd az orvosnak, hogy beutalót kérsz hasi uh-ra mert valószínűleg dühös lesz, jogosan. A hasi uh nem mutatna ki semmit ez esetben! De ha kimutatna, akkor se te találd ki, hogy milyen vizsgálatot kérsz, erre van az orvos.

Ha a nyelőcsöveddel van probléma, arra a nyelőcső tükrözés, komolyabb esetben (pl repedés, kilyukadás gyanúja) a nyelésröntgen jöhet szóba. Mellkas röntgen esetleg, hogy egyéb okot kizárjon. Na meg amit az orvosod indokoltnak tart az alapján, amit fizikális vizsgálat során talál.

2019. okt. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!