Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 32éves vagyok és még mindig...

32éves vagyok és még mindig sokszor tele vagyok pattanásokkal. Van ezzel még így valaki? Nem tudom így sosem csinosnak érezni magam. Mi. Lehet a. megoldás? Bele kell törődnöm, hogy ilyen a bőröm?

Figyelt kérdés
Régóta küzdök a pattanásos bőrőmmel,van amikor kicsit jobb és van hogy rosszabb.Voltam sok kozmetikusnál arckezeléseken,jópár bőrgyógyásznál,mindenféle kencéket,szappanokat kipróbáltam már,de semmi.van egy 3éves lányom is már.Olyan égő és szégyenlem magam sokszor ez miatt és a lakásból se mennék ki legszívesebben.Nincs önbizalmam se,nem tudom,hogy mit tehetnék még.Rondának,visszataszítónak tartom magam.
2019. okt. 31. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Van sok ronda ember, azok is szaladgálnak az utcán. Sőt, valójában sokkal több a nem különösebben előnyös külsejű, mint a szép. Ha minden másod vonzó: az alakod, a frizurád, az öltözködésed, a tisztaságod, az illatod, a kedvességed, akkor az arcbőr ennek csak egy kis része. Ezen az emberek túllépnek, nem annyira fontos. Van, akinek betegség miatt teljesen foltos az arca, ő is kimegy és él, így veszi magát tudomásul. Ha te mindent megtettél, és az erre hivatott szakemberek se tudnak segíteni (végigcsináltad hosszasan az egyes javasolt kezeléseket? Tablettát nem kaptál? Hormonvizsgálat volt?), akkor ez nem a te felelősséged, hanem az istenadta adottságod: más meg kancsal vagy trampli. Éljél az élet teljességében, ez csak egy apró részlet, mindenkinek van valamilyen hibája.
2019. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is pattanásos vagyok PCOS miatt 30 évesen, ráadásul még szőrösödöm is az államon elég rendesen, naponta kell kitépkednem. A gyógyszert sajnos nem bírta a májam, úgyhogy ez van. Sokat segít, hogy a férjem elfogad ilyennek, mielőtt megismerkedtünk, rengeteget agonizáltam a külsőmön, most már csak ritkán.
2019. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tamuska válasza:
27 evesen en is ezzel kuzdok. Mindenfele kezeles, krem, 2x roaccutane tabletta, addig jo volt ameddig szedtem de miutan abba hagytam vissza jott. Most ugy bevan gyulladva a borom, hogy legszivesebben lenyuznam:/ minden eredmenyem negativ, pcosem van+2 nagyobb ciszta de nemtudom, hogy attol ilyen csunya lehet e a borom. Kivagyok en is, nincs megoldas, elfogadni nem tudom, rondanak erzem magam, alapozo alatt is latni+doll a zsir a boromrol:(((
2019. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!