Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bélgyulladásnál milyen hosszús...

Bélgyulladásnál milyen hosszúságúak a "nyugalmi periódusok" a fellángoló gyulladásos szakaszok közt?

Figyelt kérdés
Colitis ulcerosában, de lehet hogy más bélgyulladásnál is van olyan, hogy aktív, azaz fellángoló gyulladás és nyugalmi szakasz, amikor visszahúzódnak a tünetek. Ezek milyen sűrűn váltogatják egymást? Milyen hosszú egy gyulladásos szakasz és meddig lehet nyugalomban? Nem tudom, milyen nagyságrendekről lehet szó, pár hét, pár év, évtized?

2019. nov. 3. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Colitisem van.

Nagyon sok emberrel beszéltem, s hallottam olyanokat, hogy valaki 10+ évig is nyugalmi állapotban marad. Nekem 3 év alatt fél évig nem sikerült. Minden egyes kisebb stresszhelyzetnél fellángol. De idén már muszáj lediplomáznom...

Minden embernél más ez a betegség. :/

2019. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szinten colitisem van, 8-9 éve.


Igazi nagy fellangolasom a felfedezés óta nem volt, pedig stresszes életet élek.

A mák kivételével mindent ehetek.

jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem szteroid nélkül nincs nyugalmi periódus.
jan. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!