Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha mostanság jelentkezett az,...

Ha mostanság jelentkezett az, hogy esténként erős szívdobbanások vannak, az mennyire jelent komoly gondot?

Figyelt kérdés

Bizonyos testhelyzetekben jelentkezik, már 2. napja.

Este van ilyen probléma, reggelre már nincs.

Lefekvés ideje nem számít. (Megszokott idő, vagy utána x idővel.)

Mennyi esély van arra, hogy ez csak lelki gond?

Nem érzem, hogy gyorsulna vagy lassulna ilyenkor a szívverés. Inkább csak az erős megdobbanások. (Nem olyanok, mint amik terheléskor jönnek elő az embernél, hanem a ilyen görcsös dübbenés.)


2019. nov. 4. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Oxigénhiányos a szervezeted. Tanulj helyesen lélegezni és használj megfelelő kiegészítőket.
2019. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Scrap ***** válasza:

Kedves kérdező!


Első körben kipróbálnám a rendszeres mozgást, a megfelelő mennyiségű folyadékbevitelt, elégséges mennyiségű és minőségű pihenést, valamint emellett elképzelhető, hogy egy magnézium kúra is jó hatással lenne erre. Egyelőre nem gondolnék szervi eredetű problémára.

2019. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy neked is ilyen-e, de mivel konkrétan rákérdeztél a lelki okokra, gondolom már megfordult a fejedben, de nekem ilyen akkor volt az életemben, amikor egy nagyon stresszes munkahelyen voltam, ahol gyűlöltem a főnökömet. Munka undorom volt és kész ideg voltam, olyankor ilyen szív problémákban jelentkezett a dolog.


De a fizikai részéről egyetértek az előttem szólóval:

Koffeint/teint próbáld csökkenteni, ha iszol teát/kávét/kólát. Energia italt egyáltalán ne. Próbálj jól enni, sokat inni, aludni és mozogni. Ha akkor sem oldódik meg, akkor érdemes elmenni doktorhoz, de adj neki egy kis időt.

2019. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!