Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Daganatos lennék?

Daganatos lennék?

Figyelt kérdés

Huvelyi uh m volt .

A leleten egy dolog ami korosra utal ahogy olvastam es h raktol lehet.

Keves szabad hasi folyadek .


2019. nov. 8. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ennyi infóból vársz választ? Amúgy miért nem az orvost kérdezed?
2019. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Kerdeztem de sietett ..

Csak erdeklodni szerettem volna h hatha vki tudja h mitol lehet

2019. nov. 8. 16:26
 3/16 anonim ***** válasza:
A hasüregi folyadék az sosem jelent jót. Lehet gyulladás, daganat...
2019. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Koszonom.:( akkor valoszinu vmi daganat :'( hugyuti fertozessel kuzdok vagyos fajdalmas pisilesem jott elo allandoan antibiotikum ellenre..urologian vtam ott nem talalt semmit .
2019. nov. 8. 17:42
 5/16 anarchy666 ***** válasza:
58%
Jaj istenem. Kevés hasűri folyadék teljesen normálisan is előfordulhat. Ne írd ki naponta ugyanazt a kérdést, mert úgyis ugyanazon válaszokat fogod kapni. Ha ennyire aggódsz menj vissza az orvosodhoz.
2019. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül daganat. Gyulladás is lehet vagy májcirrózis stb. Gondoltam szólok, hogy normális esetben nincs szabad hasüregi folyadék.


Menj el orvoshoz, vesznek mintát belőle és megvizsgálják laborban, hogy mitől lehet...

2019. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt . Es ha daganat akkor milyen daganatoktol lehet ? Esetleg hugyuti fertozesektol lehet ?
2019. nov. 8. 18:11
 8/16 anonim ***** válasza:
De nőknél a kevés szabad hasi folyadék ciklustól függően normális!!!!!! Mondom ezt sokezer hasi ultrahang vizsgálat elvégzése után
2019. nov. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ifen de en 5 hetes kismama vagyok igy az gondolom kizarva ..:(
2019. nov. 9. 06:03
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha 5 hetes kismama lennél, akkor mennél az eredmény után, és nem itt kérdeznél mindenféle fals infóból dolgokat. Ne viccelj már. Ne sajnáltasd magad hanem lépj. Vicc az egész, vmi együttérzésre vársz más okból. Fals az egész.
2019. nov. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!