Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Autista lennék?

Autista lennék?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és nincs sok barátom. Kb. 20-21 ember áll velem szóba, nagyon nehezen kötök baratsagokat és például egy idegennel élőben nem tudok beszélni,mert túl feszült leszek és teljesen osszezavarodok. Ez kB. mind azóta van mióta a legjobb barátom általánosban elhagyta a sulit meg az akkori barátnőm szakított velem és az osztály megutalt. Szinte 0 lánnyal tartom a kapcsolatot pedig nem vagyok annyira csúnya sem, de szerintem nekem valami bajom van. Interneten anonim módon például órákig el tudok beszélni bárkivel. Menjek pszichológushoz?

2019. nov. 1. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy autista!

Introvertalt szemelyiseg vagy, de ezzel semmi problema, egy uj, jobb kozossegre van szerintem szukseged, nem kell pszichologus se (persze artani nem art, de csak ha szeretned).


Hidd el, javulni fog ez, keress valami hobbit, ott siman talalhatsz egy jobb kozosseget, es baratokat, akar uj baratnot is!

2019. nov. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kosaraztam egy ideig csak elszakadt a terdszalagom és abbahagytam. Talán elmegyek konditerembe. Köszi.
2019. nov. 1. 10:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell túl agyalni mindent? Velem meg 0 ember áll szóba, de ez nem azt jelenti, hogy autista vagyok.
2019. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, csak buta.
2019. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha még kényszeres is vagy, nehezen alkalmazkodsz, rugalmatlan vagy, akkor érdemes elmenni a Vadaskertbe vagy az Autizmus Kutatócsoporthoz, hogy diagnosztizáljanak.
2019. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző, az Autizmus Kutatócsoportot ma Autizmus Alapítványnak hívják. Érdemes mielőbb diagnosztizáltatnod magadat, mert akkor tudod, hogy mi van veled.
2019. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi olyat nem írtál ami autizmusra utalna.
2019. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán van bármilyen tüneted mert nem írtál semmit.
2019. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olvas utána mi az autizmus!
2019. nov. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!