Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Székrekedésem van?

Székrekedésem van?

Figyelt kérdés
Ülőmunkát végzek, viszonylag kevés szünettel.. (1 hónapja dolgozok ezen a helyen) És utoljára 2 napja sikerült elvégeznem a dolgomat! Sokan dolgoznak ott, és senkinek nincs ilyesmi gondja. Én még ráadásul párnát is használok, igaz, nem kifejezetten ülőpárna, de a célnak megfelel. Ez a székrekedés vajon attól lehet, hogy amilyen melót végzek, vagy attól is lehet, hogy 2 napja nagyon keveset ittam..? Köszi előre is.

2019. nov. 14. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A két nap még semmi, főleg, ha bevallottan nem iszol eleget.
2019. nov. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Székrekedés okai sorrendben:


1. Kevés folyadék (elsősorban)

2. Sok rostot eszel és nem iszol eleget utána kombináció

3. Kevés mozgás


Igyál és megold mindent!


Amúgy 2 nap nem a világ. Én is kb 2-3 naponként járok. Miért? Mert én sem iszom eleget. Amikor rendesen iszok, akkor tudok menni mindennap.

2019. nov. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legalább 2 liter folyadékot igyál. A kávét ne számold bele. Nekem a reggeli tejeskávé segít, anélkül vsz nem tudnék minden nap elmenni, de azzal rögtön sikerül.

Még a lekvár, sok joghurt, kefir segíthet.

Ha még sokáig nem jön össze, gyógyszertárban kérj erre való szert, pl glicerines kúpot, ha van ingered de mégse jön. Ha nincs is inger, akkor pl Laevolac.

2019. nov. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!