Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van az, hogy felkeltem...

Mitől van az, hogy felkeltem reggel és egyből megszédültem?

Figyelt kérdés
Reggel felkeltem és abban a pillanatban éreztem, hogy szédülök. A fejemet alig bírtam felemelni, a szoba szószerint mintha forgott volna. A fejem mintha zsibbadt volna es húzott lefele. És ez még mindig tart reggel9 körultol most 12-ig. Ittam, ettem vérnyomásom rrndben van. Bem értem mi lehet a baj, menstruacio nincs es nem fog egy darabig. Szoval passz tegnap semmi bajom bem volt. 22L vagyok.

2019. nov. 14. 12:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok ma ket apja szedulok ma sem mult el :/ reggel ugyanugy szedules allva is nyakam nem faj tudom mozgatni szoval nem tudom mi bajom lehet orvoshoz elmegyek majd de addig hogy enyhitsem a szedulest igy felek elmenni nehogy elajulok. Ja kozben elkezdett dajni a homlokomnal ks epp ma ez jelent vmit?
2019. nov. 15. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!