Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Antibiotikum utan elkeztem szedni a probiotikumot Szerintetek amikor abba hagyom vissze lehet esni a cifra fosasba? Mert jelen pillanatban ezt ereztem ma.

nov. 15. 22:17  Privát üzenet  

A válasz
Szedd még pár hétig. Vissza lehet esni igen, ha felborult a bélflóra egyensúlya.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 15. 22:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

# 2/2Időpont nov. 15. 22:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha az orvosom azt mondja "Jelen eredményei alapján endokrin teendő nincs. " Akkor ez mit jelent pontosan? Részletek a leírásban!
Megtudná mondani valaki, hogy ezek a szerek, marihuána, gina jelen lehetnek-e az ondóban, és ha jelen vannak milyen következményei lehetnek a születendő gyermekre?
Nagyon magasak a majfunkcios enzimek ertekei kb 0-50 a referenciatartomany es jelen esetben ( nem en vagyok a beteg) 1000 feletti, ami 3 napja meg csak 700 volt. Mitol lehet?
Az minek a tünete ha valaki teljesen félreértelmezi az érzéseket nem veszi észre ha nem figyelnek rá és jelen esetben a növényeket szinte emberként kezeli?
Cérnaférges vagyok. Jelen kell lennem, a gyógyszer feliratásánál? (Kérlek olvasd el! )
Köldöksérv? Borsó nagyságú sérvlátszik a köldökömben az orvos tapintásra azt mondta 200 forint nagyságú mit jelen ezt? Tapasztala? , vélemények? , akink volt már mikor műtütték?...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!