Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Láz, rosszullét, hidegrázás,...

Láz, rosszullét, hidegrázás, hasmenés, torkfájás, rekedtség, fejfájás van most másnak is, mi használna?

Figyelt kérdés

Gyógyszerre nincs pénzem... Meg nem akarok állandóan azt szedni.


Izomfájdalom is van a hátamban, szerinteme ez miatt. Nagyon rosszul vagyok...


2019. nov. 21. 16:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nagyképű, beképzelt kis csirti, akinek semmi gondja nem volt az életben.... Aztán másnak osztja a flegma tanácsiat, mintha nem tudom, ki lenne...


Köszke, ennyi elég volt. Ha anyád orvos asszisztens, akkor többet tudhatnál. A gyerekorvosom is így beszélt velem... Egyszer majdnem meghaltam vesebetegség miatt... No problem. Egészségügyről m g nem várok semmit, nem járok náluk soha.

2019. nov. 23. 21:57
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagyon átmentél személyesbe, holott semmi mást nem tudsz rólam, csak hogy mivel foglalkoznak a szüleim. De vicces, ahogy ezen mennyire fel tudod húzni magad, sajnálom, ha ilyen unalmas és ingerszegény környezetben élsz.

Nem költöztem el 18 évesen, mert nincs szükségem rá. Neked lenne, ezért tanácsoltam.

Nem hinném, hogy el vagyok kényeztetve, csak mert itthon odafigyelünk az alapvető higiéniára.

Remélem tisztában vagy vele, hogy sem az orvosi asszisztensek, sem a tanárok nem keresnek túl jól, így ha úgy döntök, hogy elköltöznék, azt elsősorban saját erőmből kell megoldanom. Így, ellentétben veled, aki csak a gyakorikérdéseken nyávog, én két hónapot dolgoztam nyáron, immár harmadik éve. Ebből az összegből már ki tudnék fizetni két havi kauciót😉 Az egyik válaszodban azt írtad valamikor, hogy 21 éves vagy. Téged mi gátol meg abban, hogy elmenj dolgozni? Akkor talán elköltözhetnél, és nem hisztiznél itt tovább. Ja, és nem kifogás, hogy folyton beteg vagy. Mert ilyen nincs.

Kiváncsi vagyok az ellenséges, logikátlan, ostoba fröcsögésesedre, amit válaszként írni fogsz.

Szép napot!

2019. nov. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 sassszem ***** válasza:
Akkor hogyan tovább, ha nem tudsz elköltözni?
2019. nov. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!