Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt pánikbeteg?

Van itt pánikbeteg?

Figyelt kérdés
Sokszor elkezdek fulladni és olyankor kapkodom a levegőt, nagyon rossz le akarom valahogy küzdeni fáj a mellkasom is.

2019. nov. 24. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. Pánikbeteg vagyok, szoktak ilyen tüneteim lenni.
2019. nov. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jelen. Csak nekem úgy kezdődött, hogy éjjel arra ébredtem, hogy 160 a pulzusom, ájulásérzésem, halálfélelmem volt, azóta van , hogy napközben is előjön remegek, szapora a pulzusom, ájulásérzés stb. Már a világon mindent kipróbáltam, most dec. 6-án megyek pszichiáterhez, és ha gyógyszert ír fel , akkor be fogom szedni, 2 éve tart ez az állapot, sajnos magamtól nem sikerült kikecmeregni ebből eddig...
2019. nov. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egész napos fulladás érzet, most kérek én is időpontot a pszichológustól.
2019. nov. 26. 05:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Esetleg tudnék is segíteni! Irj privátba :) (panikbeteg voltam)
2019. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jelen 3 éve kb.

22/L

2019. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, nekem úgy jön elő, hogy először lezsibbad a fejem,utána sorozatosan mindenem... Mellkas szorítás,légszomj....

Csak találgatni tudok de gondolom, iskolai bántalmazások miatt jött ki.

2019. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dettó nekem is ugyan ez volt, ugyan így kezdődött előbb a fejem és utána mindenem, és utána meg mint amit el vágtak el is múlt, de ezt lehet kezelni! Mondjuk nekem a cigi hozta elő mivel az meg emeli a pulzust és az miatt szorongtam meg pánikóltam be, azóta fel hagytam a cigivel valamint mindenféle koffeint tartalmazó itallal, rendszeresen kell sportolni meg a táplálkozási szokásba kell változtatni és fokozatosan el fognak múlni a rohamok
2019. nov. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szemétláda ez a pánikroham mivel le tudd utánozni egyes betegség formákat, én voltam már sok helyen, de ennek okát kell megkell találni és nem gyógyszerekkel kell elnyomni a tüneteket! ÉLETMÓD VÁLTÁS KELL!
2019. nov. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kezdedlegesen citromfű teát ajánlom napi 3 csésze naturan, nekem segített részben!
2019. nov. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem állandóan fenn áll a nehéz légzés, napközben mostmár enyhül, a pszichológustól gyógyszert kaptam erre.
2019. nov. 28. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!