Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan kezeljek egy pánikbeteg...

Hogyan kezeljek egy pánikbeteg embert?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm pánikbeteg. Gyakran szokott parázni dolgokon, gondolkozni mindenen, mi van ha balul sül el.

Próbáltam segíteni, de nem tudom mit él át közben, ezért inkább csak kezelni szeretném valahogyan. Tehát én hogy viszonyuljak a dologhoz. Ez a személy fontos nekem, de sokszor azon kapom hogy lélekben nincs itt, máshol jár. Mit tegyek ebben az esetben? Mert kérdezgetni nem akarom erről (már megtörtént), mert akkor azon fog idegeskedni, hogy neki van ez a problémája (szóval csak eszébe juttatom). Elsősorban hasonló cipőben (mint én vagy ez a személy) járó emberektől várok válaszokat, akár privátban is. Fontos lenne, hogy tudjam, mi ilyenkor a teendő, mert ez új nekem. Köszönöm a válaszokat!


2019. nov. 27. 16:06
 1/1 anonim ***** válasza:
48%
Irányítsd pszichoterapeutához.
2019. nov. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!