Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet azt feldolgozni...

Hogyan lehet azt feldolgozni hogy anyukámnak tüdőtumora van?

Figyelt kérdés
Ebbe ne mennyünk bele hogy jó vagy rosszindulatú.ma volt CT-n.nem volt mintavétel.mégis hogy lehet? Lehet ezt egyáltalán????

2019. nov. 27. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne lovald bele magad! Velem közölték, hogy rákos vagyok, CT és mintavétel után kiderült, hogy szó sincs róla (nem tüdő volt, nőgyógyászati).

Arra kell koncentrálni, hogy minden rendben lesz, és ha mégsem, akkor meg fog gyógyulni. Most neki van a legnagyobb támogatásra szüksége, úgyhogy nem kell nekikeseredned, főleg, hogy egyelőre nincs miért; mindennek a pozitív oldalát nézd, és ő legyen az első!

2019. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő az első,de ennek hol van pozitív oldala?
2019. nov. 27. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehet, és borzasztó érzés. Édesanyámnak mell volt, Édesapámnak vastagbél van, és fel lehet dolgozni. Vele törődj, ne magadat sajnáld, kezeléssel minden esélye megvan a gyógyulásra!
2019. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a pozitív oldal?

Nem tudod, hogy rosszindulatú -e. Tehát feltételezed, hogy nem! Kiderül, hogy mégsem, akkor bízol a kezelésben! ...

Velem közölték, hogy rákos vagyok, szóba sem került, hogy jóindulatú, mondtam, hogy jó, mit kell csinálni?

2019. nov. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
73%

Utolsónak igaza van.Kiderül,hogy rosszindulatú,és akkor mi van most?

Szerintem tüdőben akármi van,az nem lehet jóindulatú. Nekem van ismerősöm,fiatal,tüdejében rosszindulatú daganatok vannak,kezelik,aztán visszahúzódik és ez x évenként ismétlődik.

2019. nov. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is találtak a tüdőmben dolgokat ctn, aztán nem rák volt. Megműtöttek és már elég jól vagyok. De viltak ott ilyanok is akiknek rák volt. Őket is megműtötték és van akinek kemora sem kellett mennie, van akinek igen. Van aki meggyogyult, van aki pedig meghalt. De amíg nem tudni mi ez, addig nem kéne gondolgkozni és a legrosszabb lehetőséget felvázolni. Nyilván egy nehéz helyzet. De haladni kell. Kideríteni mi a kezelési terv és minél előbb elkezdeni. Tüdőben sok minden lehet. Nem minden rosszindulatú és azok közül sem minden agresszív forma. Nyugi. Mindennel akkor kell foglalkozni amikor itt van az ideje. Szerintem műtét lesz. Nyilván nem kellemes de jo esetben 1 hét alatt túl van eajta az ember. Aztán már otthon lehet lábadozni.
2019. nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem feldolgozni kell hanem elindulni a gyógyulás felé vezető úton. Feldolgozni azt kell ha meghal valaki. De a rákból sokan meggyógyulnak, úgyhogy próbáld ne rögtön eltemetni anyukádat mert sokkal rosszabb haba környezet is megijed. Mikor én voltam beteg az lett volna a legnagyobb segítség habankörnyezetem nem kap frászt hanem azt mondják nem olyan nagy ügy. Nagy ügy volt, de mégis jobb lett volna ezt hallani a legrosszabb ha azt érzed hogy a környezeted is temet meg panikban van.
2019. nov. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végülis igazatok van
2019. nov. 28. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!