Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb mell alatti fájdalom?

Jobb mell alatti fájdalom?

Figyelt kérdés
Hónapok óta érzek fájdalmat a jobb mellem alatt illetve a lapocka felé irányuló fájdalmat. Valamikor hetekig nem jelentkezik, de olyan is megesik amikor hetekig iszonyúan fáj, tisztában vagyok vele hogy a gyomrom állhat a háttérben, mivel tegnap ahogy meg ittam 2 korty szénsavas üdítőt azt hittem össze esek a fájdalomtól,amint felszabadult a gyomromban lévő gáz el is múlt, ha tele a gyomrom akkor is ezt érzem csak enyhébben, refluxom van és akkor is nyomast érzek ha savas vagyok. Gyomortukrozesen fél éve voltam, háziorvosnál 2 napja, de elintez savlekotovel, kismama vagyok így nehezebb kezelnem a refluxot is. Volt valakinek hasonló tünete, esetleg tapasztalata vagy ötlete hogy mit lehetne tenni??
2019. nov. 29. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem szokott fájni, de nem mindig. Voltam hasi ultrahangon más miatt, ugyan akkor nem fájt, de azt mondták epehólyag gyulladás (ők kérdezték, hogy szokott -e fájni, nem én mondtam).

Nem a gyomrod lesz, hanem az epéd, vagy a májad.

2019. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De az lehetséges, hogy nyomásra is fáj, pl mikor megnyomom gyomortájt vagy rosszabb mozdulatnál? Én is gondoltam az epére

Hétfőn teljes verkepet kérek, abból kiderul ha bármelyik szervnek baja van?

2019. nov. 29. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen nyomásra is fáj, de ez nem derül ki vérképből.
2019. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!