Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom ezek alapján?

Mi lehet a bajom ezek alapján?

Figyelt kérdés

Állandó fáradtság, levertség, hiába alszom (igaz többször felkelve) 8 órát nem érzem h elég lenne....

Gyógyszert szedek, de mostanság sokszor este úgy bealszom h be sem veszem. Amúgy este xanaxot reggel escitilt.

A munkahelyre 8ra vagy hamarabb megyek. A főnököm egy terrorizalo, az embereket porig alazo i.ota ember, és sokszor már utalok bemenni. Csak a pénz miatt nem mondtam még fel de többször közel álltam.... Állandóan csomó dolgot velem csináltat meg, amikor nem egyedül vagyok.

Lehet összefüggés a kimerültség és ezek között?



2019. dec. 1. 14:59
 1/5 anonim válasza:
Ismerős érzés, biztos, hogy a szorongás miatt vagy ilyen levert és fáradt. Nekem is mostanában volt több dolog ami miatt folyamatosan szorongtam és ugyanezeket tapasztaltam hiába aludtam 10 órát is egy nap. Aztán most megszűntek ezek a kiváltó okok és már nem érzem ezt az érzést. Vagy váltasz munkahelyet, vagy szembeszállsz a főnökkel és akkor érezni fogod, hogy kiálltál magadért, hidd el sokkal jobb érzés lesz.
2019. dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ki állok én mostanában sokat veszekszunk mert már nem bírom...

De akkor ezekszerint van benne vmi...

Már gyomorideggel megyek be illetve ha egész nap benn van folyamatosan ideges vagyok...

2019. dec. 1. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:
A munkahelyi stressz és egy hülye főnök kitudja meríteni rendesen az embert idegileg. Ez is de akár vitamin hiány is lehet, főként vas és b vitamin. Szedjél valami jó multivitamint, amiben sok vas meg b vitamin van, az segíthet.
2019. dec. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány, gyógyszerek mellékhatása.
2019. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Le is írtad a problémát. Én is ugyan így vagyok csak nem szedek ilyen drogokat. Ha azt is szedném már felkelni sem tudnék. :( kéne másik munkát keresni. Persze nekem is. Tudom nehéz. Pláne ilyen állapotban. :(
2019. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!