Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt veletek olyan, hogy nem...

Volt veletek olyan, hogy nem írt ki az orvos?

Figyelt kérdés

Pár éve hazaküldtek a suliból, mert nagyon rosszul voltam, lázas, izomfájdalmaim voltak. Közölte a háziotvos, hogy semmi a bajom, megmondta a szüleimnek, hogy nem akarok suliba menni (inkább betegek jártam suliba, általánosban iskolelső, nagyon erős gimiben osztályelső voltam). Utána hónapokig nyugtatókkal tömtek, mert elküldetett apámmal pszichiáterhez.


Utána 20 éves koromban a vesegyulladásommal akarták megtenni ugyanazt a szemetek. Ezért nem járok én orvoshoz soha többet.


2019. dec. 3. 18:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem, soha nem volt ilyen. Mondjuk csak akkor voltam orvosnál, amikor beteg voltam, ennek voltak tünetei, amiket az orvos látott, tehát indokolt volt az otthonlét. Amúgy meg ha lázas vagy, akkor az orvos megméri, ha lázas lettél volna valóban, azt mutatta volna a lázmérő, az izomfájdalom pedig nem ok arra, hogy otthon maradj.
2019. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Már megint kezded? :D
2019. dec. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Ráadásul a régi kérdéseket is spammeled feleslegesen...
2019. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Mit spammelek?? Korábban is írtam ki róla, de nem ugyanígy. Nem mért lázat, nem érdekelte. A torkomra is azt mondta, hogy nem gennyes, csak piros...


Amikor meg hetekig rosszul voltam, hánytam, ájuldoztam, falfehér voltam, fájt a hátam (vese), közölte, hogy idegi lapon van, pszichiáter, nyugtató... Vérvétel és mindenféle vizsgálat nélkül. Ja meg bulémia...

2019. dec. 3. 18:24
 5/24 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy kérdés spamelése? Régi kérdéshez hozzászólást írni vagy kiemrlni egy kérdést? Arra szigorú szabályok vannak, nem lehet naponta, meg teljesen szabályos, még sem űzöm gyakran... De hpgy egyeseknek az is baj...
2019. dec. 3. 20:02
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Üdv ismét köreinkben kérdező!

Van egy rossz hírem. Az orvostudomány nem fejlődött ugrásszerűen az utolsó kérdésed óta, továbbra sem diagnosztizálnak bemondás alapján.

2019. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem bemondás, hanem a vizsgálat hiánya és a rosszindulat. Szerintem az ilyennek börtön is jár, de az nem Magyarország...
2019. dec. 3. 20:49
 8/24 anonim ***** válasza:

Egy kérdés alá olyat írni, aminek semmi köze hozzá elég gáz. Na mindegy.

Ez amúgy miért ráz meg téged minden hónapban, hogy kérdezz erről? Évekkel ezelőtt történt, te még mindig nem jelentkeztél át másik háziorvoshoz, akkor mégis MEGINT mi a cél a kérdéssel?

2019. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
2019. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Te "spamelsz"
2019. dec. 3. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!