Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi az étvágytalanság?

Mi az étvágytalanság?

Figyelt kérdés

Persze az hogy nincs étvágyad xd

De még miben nyílvánul meg?

Nem tudsz enni egyáltalán? Vagy csak simán nem kívánsz semmit? Vagy mindkettő?

Ha ránézek a pizzára és fhu de ennék meg egy szeletet tök finom az már étvágy?

Vagy az ha azért eszel valamit mert nagyon ízlik az akkor már étvágy?



2019. dec. 4. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez a kérdés meg hogy fogalmazódott meg benned? Talán te meg nem tapasztaltál étvágytalanságot? :)
2019. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igazából ha csak szemdvicset tudok enni szalamikkal zöldségekkel és úgy vagyok vele hogy nem akarok már ezt enni és akkor alig eszek egész nap, de ha itthon van anya és csinál mondjuk zabkását és kijövök megenni aztán szedek újra mert finom akkor van étvágyam?

És ha semmit se kívánok úgy nagyon hogy ezt most muszáj ennem csak hogy de jó ez finom és megeszem?

2019. dec. 4. 19:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig valamit mindig kivántam pl. Csoki, pár nappal később ropi vagy valami sós meg gyümölcslé aztán ez megy 1héten keresztül aztan a chipset :D és most igazábol semmivel se vagyok így.
2019. dec. 4. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Az étvágy már csak ilyen. Hol, erősebb, hol gyengébb. Változik, időről időre.
2019. dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!