Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valakinek nem működik a...

Ha valakinek nem működik a veséje, okozhatott hányást, rosszullét3ket, kettős látást, majd tudatzavart?

Figyelt kérdés
Elvileg okozhat, meg egyérteleműen ezt tapasztaltam, de akkor az orvos, meg más épeszű ember, miért nem hitt nekem?
2019. dec. 10. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Könyörögve kérlek, hogy menj el pszichológushoz, mert nem normális dolog, amit művelsz. Folyamatosan vergődsz, miért nem tudsz túllépni?

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__1020743..

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..

2019. dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egyiket sem írtam, pá. Menj te ahova akarsz. Ez másoknak is segíthet, ne legyen neked ilyen bajod soha!


Könyörögj anyádnak, ne nekem! Beteg vagy? Vagy sok volt a pia?

2019. dec. 10. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Egyiket sem írtad? Akkor mit hisztizel megint?

Ez miben segíthet másoknak? Saját magad sajnáltatod végig, ez miben segítene akárkinek? Ezt már te sem gondolod komolyan... A te életedben mindenki hibás, csak te vagy tökéletes.

Amúgy köszi, az én anyám legalább normális, nem vakarja a s**gét, szokott kezet mosni, stb, nem úgy, mint a tiéd. És antialkoholista vagyok, ne a saját családodból indulj ki. :) Na, várom a fenyegető privát üzeneted.

2019. dec. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Okozhat,de ha leáll,akkor pár órán belül meghalsz. Még ha csak egy működik is,biztosan kórházba kerülsz.
2019. dec. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A leirt tünetek inkább a stroke jelei.
2019. dec. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Okozhat, de csak súlyos kétoldali veseelégtelenségben. Vérmintából megállapítható, ha az orvos azt mondta, hogy nincs baja a veséidnek, fogadd el.
2019. dec. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem azért kérdezi meg, mert aggódik miatta, hanem mert 800 éve nem látta ez ezzel a háziorvos... És nincs jobb dolga, mint szombat este ezen rugózni. :D Részvét.
2019. dec. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!