Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rövid ideig tartó hányinger...

Rövid ideig tartó hányinger mitől lehet?

Figyelt kérdés

Pár hónapja történt velem egy olyan, hogy hetekig nem volt étvágyam és mindentől hányingerem volt. Még az étel gondolatától is. Betudtam a nyárnak, bár nem jellemző rám. Aztán lassan elmúlt. Igaz nem eszek már annyit mint régen, de tudok enni. Néhány napja ismét azt vettem észre, hogy nem esik jól az étel és főleg éjszakánként hányinger tör rám. Ebben az időtájban, sokáig szoktam fent lenni. Viszont ahogy jön, kis idő múlva úgy el is múlik. Most például kicsit fájt a gyomorszájam (?) majd erős hányingerem lett, büfiztem egyet és jobb lett, de most megint az van. Ez max 10 perc leforgása alatt. Vajon mitől lehet?

20/L


2017. okt. 25. 23:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem refluxnál voltak ugyanezek a tüneteim, de még égett is a gyomrom.
2017. okt. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!