Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hirtelen rövid ideig tartó...

Hirtelen rövid ideig tartó zsibbadás fejen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sosem volt még ilyenem, ma ahogy jöttem hazafele mintha kicsit "behangyázott" volna a fejem, mint mikor zsibbad valami..?

Nagyon stresszes napokon vagyok túl, folyamatosan szorongok (egyetemkezdés) az kiválthat ilyet? Nagyon megijedtem,azt hiszem volt pánikrohamom is a napokban (szédülés, szapora pulzus, félelem)


Nagyon félek stressztől ez "normális"? Még csak 21 éves vagyok.



2019. szept. 11. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyaki gerinc is tud ilyen problémát okozni.
2019. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rossz testtartás is lehet ezek szerint? Bár az a fura hogy eddig soha nem éreztem ilyet, azóta se érzem csak akkor egy rövid időre
2019. szept. 11. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:
2019. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Lehet adok egy esélyt magnéziumnak + B vitamin komplexnek.. Meg igazából innom is jóval többet kéne, iszonyú keveset iszom sajnos lehet nem tesz jót a keringésemnek.
2019. szept. 11. 21:55
 5/5 anonim válasza:
Lehetséges, hogy egy kis epilapszia rohamod volt (a nagy mikor rángatózol a kicsi mikor csak pl. a fejednél zsibbadsz egy kis ideig). Az osztálytársam epilepszia rohamos, tőle tudom de ha szeretnél ekkor írj rám hátha tudok segíteni. De azért menj el egy orvoshoz ;)
2019. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!