Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb oldali hasi görcs, mit...

Jobb oldali hasi görcs, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
4nappal ezelőtt köldök körüli fájdalommal ügyeletre mentem ahol vérvétel, hasi ultrahang és vizelet vizsgálat után haza engedtek.(nem találtak semmit) Azóta jobban görcsöl de már a jobb oldali alsó bordám alatt egészen az alhasamig. Tegnap zöld volt a székletem ma pedig pici zöld nyálka volt rajta. A görcsök nem állandóan, időnként jönnek elő. Tapasztalt valaki hasonlókat? Mit tudnék még tenni a diétán és a sok folyadék bevitelén kívül?
2019. dec. 12. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet epeprobléma, bélprobléma. Sürgősen fordulj orvoshoz ismét. Lehet, hogy újabb vizsgálatok, vagy áthatóbb vizsgálatok szükségesek.
2019. dec. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Irány vissza a sürgősségi. Szinte biztos, hogy epe. Lehet hogy az ultrahangos doki fáradt volt, vagy rossz napja volt, vagy tele volt a töke mindennel...

Ezek nem olyan tünetek amit otthon kell kezelni.

2019. dec. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vissza mentem a sürgősségi háziorvosi ügyeletre.... Azt mondták biztos, hogy epés vagyok. Csak krumplit egyet és sok víz minden nap... Azóta sem jobb, viszont a székletem már nem zöld. Ha be lázasodnék vagy hánynék akkor vissza az sbo-ra. Most várom, hogy javuljon magától....
2019. dec. 15. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!