Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hipochonder vagyok?

Hipochonder vagyok?

Figyelt kérdés

Nem teljesen vagyok benne biztos igazából.

Ha van valami rajtam vagy valami fura belső szervi dolog mindig a legrosszabbra gondolok, hogy akkor most súlyos beteg vagyok és mennyi minden bajom van. Olyan érzésem van még hogy ha ilyenekkel elmennék orvoshoz és kiderülne hogy semmi baj nincs azt gondolnám hogy valami felett biztos csak átsiklottak és nem vették észre vagy valamiért nem derült ki. Folyton aggódok hogy mi bajom lehet, sokszor halálfélelmem van ilyenek. Még régen kiskoromba hallottam hogy anya azt mondja hipochonder vagyok de akkor azt se tudtam mi az nem is érdekelt.

Ez akkor hipochondira?



2019. nov. 28. 23:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Meg ilyen idiota szokásaik vannak hogy ha pl tüsszentek vagy köhögök sokszor megnézem hogy nem véres-e hogy tüdőrákom van vagy tudomis én meg benyúlol a számba hogy ott nem véres-e a nyálam stb xd
2019. nov. 28. 23:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen
2019. nov. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már az előző kérdésednél is írtuk többen, hogy igen. :D Főleg, hogy csak 20 éves vagy...
2019. nov. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igen az vagy, nekem is pontosan ilyen kis buta szokásaim vannak!
2019. nov. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Detto nekem a bátyám is az, ő most azt hiszi rákos
2019. nov. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is azt hiszem egyébként😄
2019. nov. 30. 12:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Most hogy itt olvasommar en is erzem hogy rakos vagyok...
2019. nov. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!