Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől puffadok?

Mitől puffadok?

Figyelt kérdés

35 éves férfi vagyok, és kb. minden nap úgy délután puffadok, de úgy a pocakom rendesen meg duzzad!


Alapvetően nem zavar, el vagyok vele, nem fáj a hasam


De amikor nem vagyok egyedül, mondjuk egy étteremben, vagy valami helyen ahol többen vannak akkor elég kellemetlen tud lenni!


Nincs étel allergiám, nem vagyok liszt, glutén, cukor érzékeny, és másra sem!


Annyi hogy eléggé meg szoktam tömni a bendőm, meg iszom sört úgy egy nap megiszok max. 1 másfél litert, de nem egyszerre és utána is puffadok!


Itt van egy kép ahol fel puffadtam:


[link]


A képen az ingem ha nem puffadok akkor majdnem lóg rajtam az ing!


Szerintetek miért van ez?



2019. dec. 24. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedj probiotikumot.
2019. dec. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Komló érzékenysége is lehet ami a sörben van. Tudom hogy írtad hogy nincs ételintolleranciád, de volt vérvétel is? Mer nekem az orvos mindíg mondta hogy nézzem mi után puffadok, csak mert nem akart elküldeni intol. vizsgálatra, végül maszek úton csináltattan vérvétel, és kiderül pár dolog. Nálam pl nem okoz hasmenést, csak puffadást.

E mellett lehet epe, máj, és még más is. Háziorvoshoz érdemes lenne el enni, megtapogatja a hasad, és lehet hogy ad beutalót további vizsgálatra.

2019. dec. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen le is írtad a választ. Jól bekajálsz, és iszol rá három sört. Ez már önmagában is elég hozzá.
2019. dec. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!