Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganatom van?

Agydaganatom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon félek ...kérlek segítsetek...azt hiszem beteg vagyok...pár napja olyan fáradékony vagyok ..olyan érzés nem is azt mondom,hogy szédülsz hanem furcsa érzés mi t mikor iszol és olyan fura fejed.....előbb is ezt éreztem...egy nagy fokú fáradtság érzetet....olyan furcsa érzés és aggódok és még a tenyerem is leizzadt idegtől....meg hányingerem lett sok stressz ért ...és nem tudom mi ez velem



2019. dec. 26. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Mért nem mentél már ÉVEKKEL ezelőtt pszichiáterhez???!!! Nem lesz jobb, csak rosszabb! Egyre nehezebben lehet majd kezelni! Azonnal kérj időpontot pszichiátertől!
2019. dec. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De én félek és kezdek most zsibbadni...pánik...
2019. dec. 26. 10:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs daganatod, bemeséled magadnak a dolgokat, utána meg a semmin stresszelsz feleslegesen, amitől még szarabbul érzed magad. Pszichés területen dolgozó orvosra van szükséged.
2019. dec. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Mit szívtál?
2019. dec. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs. Feküdj az ágyadra és kontrolláld a légzésed. Majd menyugszol.
2019. dec. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Neked sincs. Nem beképzelni kell meg a netről leinformálni magad, hanem elmenni orvoshoz, és majd ott megmondják hogy van-e bajod. Az eddigiek alapján simán hipochonder vagy, és azoknak átok az internet-elérés, mert addig keresnek amíg valami halálos betegséget nem találnak a tüneteiknek.
2019. dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, hipochonder vagyok sajnos :/
2019. dec. 26. 11:27
 8/12 anonim ***** válasza:

"nem is azt mondom,hogy szédülsz hanem furcsa érzés mi t mikor iszol és olyan fura fejed"


Múlt hét csütörtökön én is így éreztem magam, gondoltam majd elmúlik, de másnap se lett jobb, ezért elmentem a dokihoz, nehogy ünnepek alatt legyek rosszabbul. Kiderült, hogy magas volt a vérnyomásom (188/90), attól volt. Lehet nálad is ez a gond, ha meg még stresszelsz is, attól még feljebb mehet, szóval csak nyugi.

2019. dec. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én csak közben érzem...most lenyugodtam és jobb . Köszönöm amúgy :)
2019. dec. 26. 12:20
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mi más is lehetne?? Ezen a fórumon mindenkinek agydaganata van, rendkívül népszerű betegség..
2019. dec. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!