Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől kezdtem el jobban izzadni?

Mitől kezdtem el jobban izzadni?

Figyelt kérdés

Lehet rossz kategóriába írom, talán természetes is lehet a folyamat, fogalmam sincs. Pár hete (már nagyjából 1 hónapja) észrevettem hogy jobban izzadok, és kicsit mintha a testszagom is változott volna, erősebb és (számomra) kellemetlenebbnek is tűnik, és a család is megjegyezte, vagyis nem csak én érzem.

Nem arról van szó, hogy naponta többször át kell öltöznöm, vagy hogy reggel izzadságfoltokkal kelek. De egész nap, a felkeléstől számítva érzem hogy izzadt a hónaljam, az esti zuhanyzás után 1-2 órával már jelentkezik a szaggal együtt. Nem tudom mi válthatja ki, hormonok vagy betegség, azt sem hogy mennyire normális, de egyre többször fontolgatom hogy elmegyek vele orvoshoz. Háziorvos fogad ilyen tünetekkel, vagy máshova menjek?

19/l



2020. jan. 4. 17:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!