Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valaki itt aki rajtam...

Rocko9 kérdése:

Van valaki itt aki rajtam kívül pánikbeteg?

Figyelt kérdés
Szeretnék erről beszélgetni olyannal aki sajnos ateli ugyanezek tüneteket vagy esetleg már kigyogyult belőle. Lassan egy éve tart ez nálam. Az életem nagyon stresszes. A multamrol csak annyi voltam neveloszuloknel és 2 évig intézetbe is. Most viszonylag helyre állt az életem de sok a stresz meg mindig. 20 éves lány vagyok. Úgy kezdődött az első roszul létem hogy az iskolába ültem a padban és egyik percről a másikra megszedultem de annyira hogy úgy éreztem elfogok ajulni. Segítséget kellett kérnem és bevitek az orvosom hoz nagyon magas volt a vernyomasom remegett a lábam kezem erősen vert a szívem és szedultem. Kis idő múltán megalapitotzak hogy szihes probléma lehet mert volt vervetelem teljes labor vizsgálat. EKG is. Pajzsmirigy el se volt semmi baj. Úgy hogy ez a lehetőség maradt. Nemsokmal rá rá ettem magamat hogy elmegyek szihiaterhez.ott elmondtam h azóta vannak problémáim. Mellkas szoritas.szedules rohamok.es nem merek egyedül lenni. Írt fel nekem Brintellix gyogyszert 10 mg al kezdtem reggel egyet. Most már meg emelte 15mg ra.de ez már 3 hónapja van h szedem és sajnos semmi változást nem érzek. Csak annyit hogy a rohamok csökkentek. De a mellkas szoritas és a szédülés nagyon megmaradt.a szédülés mindennapos. Ez nemtudom miért ha nem vagyok feszült akkro is mindennap jelen van. Ez a legroszabb. Régen kiszoktam járni barátaimmal inni bulizni már lassan egy éve nem járok ki. Mert attól félek ha iszok elojon a rosszullét. Szóval meg vontam magamtól az alkoholt is. És a kólát is kevesebb kávét is iszok. Úgy érzem károsan hatnak rám. Sokszor van olyan is hogy ha rávesznek barátaim hogy táncoljal le kell ülnöm mert megszedulok nem tudom már jól érezni magam. Nagyon rég óta. Párom mellettem van. Lassan 5 éve vagyunk együtt minden roszul letemrol tud. Nem dolgozok jelenleg itthon vagyok. De dolgozni se merek elmenni. És egyedül se merek itthon lenni. Ilyenkor úgy oldom meg h valamelyik csaladtagom mellettem van. Sajnos nálam ez nagyon ki jött. Frontint is írtak fel nekem de megmondom az őszintét nem merem bevenni. Úgy h meg mindig a táskamba lapul csak. Kicsit hosszúra sikeredett leírnom a baja imát. Neharagudjatok. Ha valakinek hasonló bajai vannak légyszíves írjon. Jó lenne beszélni valakivel aki hasonló cipőben jár. Köszönöm előre is.
2020. jan. 5. 13:50
 1/6 anonim válasza:
Sajnos én is
2020. jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valtsal orvost. Aki brintellixet ir fel panikbetegsegre az nem erti a szakmajat. A brintellix egy antidepresszans, raadasul olyan fajta ami farmakologiai hatasa reven porget.
2020. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Klinikai szakpszichológus kell feltétlenül. Terápiával kell feldolgozni az életedet. A Brintellix antidepresszáns.
2020. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Brintellixet írt fel mert frontint kéne szednem azt mondta vegyek be belőle ha feszült vagyok. De nem vettem meg be belőle egyet sem. Nemtudom lehet hogy az segítene?
2020. jan. 5. 15:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Segítene, de pszichoterápiával kéne kezdeni, mert a Frontint nem lehet abbahagyni.
2020. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megegyszer mondom: a panikbetegsegre van vagy 20 féle gyogyszer. A brintellix nem tartozik kozejuk. Pont.
2020. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!