Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájdalmas húgyúti gyulladásra...

Fájdalmas húgyúti gyulladásra milyen vény nélküli fajdalomcsillot érdemes használni? Orvos mondta hogy kérdezzem meg patikában mit ajánlanak. Vicces egyébként férfi vagyok

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább az orvos a vicces, ha valóban ezt mondta! Antibiotikumot kellett volna felírnia.
2020. jan. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Biztos házi orvosnál voltál ,és nem az urológián.

Ez már kivizsgálást igényelne,nem lehet csak úgy vakra antibiotikumot szedegetni.A fájdalom csillapitó nem orvosolja a problémát .Attól ha férfi vagy ,még kérdezhetsz,nem kell szégyenlősnek lenned .

Az urológia felé vedd az irányt,beutaló sem kell,csak Taj kártya

2020. jan. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne kísérletezz, mert úgyis valamilyen antibiotikum lesz a vége. Csak a szenvedésedet hosszabbítod meg a vény nélküli vackokkal.
2020. jan. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok 3 éve megvan a gyulladás! 4* 3 hónap antibiotikum kúra plussz a kisebb kurak. Eddig nem ettem semmi csillapitot de már elegem van belőle . Az antibiotikum kurakat szakorvos írta fel, magán rendelésen. Egyik baktérium kipusztult jött hejette másik :D decemberben fejeztem be egy 3 hónapos augmentin kúrát. De kb a sok gyógyszer kinyìr, a gyomrom a majam :)
2020. jan. 7. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Így már más fekvése van a sztorinak. Kivizsgáltak rendesen urológián? Hólyagtükrözés, prosztata stb...
2020. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy pseudomonas aeruginosa baktérium törzs volt bennem ami gyilkos :D szó szerint de az ugynez ki eltűnt maradt hejette enterococcus és coli
2020. jan. 7. 13:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Célzott antibiotikumot kaptál? Amúgy visszatérve a kérdésedre, nekem a Voltaren Dolo tabletta nagyon bevált, bármilyen fájdalomra. Evés után érdemes bevenni, mert hajlamos gyomorfájdalmat okozni, ha éhgyomorra veszi be az ember.
2020. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen voltak vizsgálatok , holyagtukrozes nem volt, de azt nem biztos hogy bevállalnam.egyebkent a hólyagok nem fáj. Ondó , hugycsőkenet , vizelet minta prosztata vizsgálat. Gondolom az antibiotikumok specifikusan mert a tenyésztés alapján kaptam őket. Köszönöm a voltaren tippet. Az az igazság olyan fura égő száraz érzés a fájdalom. A Dr azt mondta ez egy borzalmasan kellemetlen dolog, mert a gyulladás meg a baktériumok eltűnése után is fenn marad egy darabig. Na mindeggy remélem lassan vége lessz. nem nyavajgok, de ez tonkrevagja az embert.

UI köszi a válaszokat és ha rám hallgattok soha nem mentek melegvizu fürdőbe . Borzalmas dolog ha ez beléd kerül és nagy valószínűséggel ott szedtem össze. Pseudomonas aeruginosa még leírni is szörnyű, azt ha ezt elkaptad jön vele minden.

2020. jan. 7. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!