Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélgyulladás vagy valami más?

Vakbélgyulladás vagy valami más?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Két napja az utcán sétálva a hasam alja és a jobb has alja között feluton, ha lehet ilyet mondani, egy pár percig tartó lüktető, szurkáló fájdalmat éreztem ami el múlt. Azóta viszont egy kicsit pánikszerű a hangulatom, és ha megnyomom a hasam ott ahol történt a dolog akkor fájdalmat érzek, nehéz behatárolni, nem erős fájdalom alig érezni de érzem, erős ugralas során is előjön. Érdemes tudni hogy van rajtam némi felesleg és olyan mintha a felület alatt fájna közvetlen, nem mélyen ahol alapból szokott fájni az ember hasa amikor valami betegsége van. Érdekelne a véleményetek hogy szerintetek mi lehet ez, orvoshoz mindenképpen el kell mennem vele gondolom, de azért mégis.
2020. jan. 8. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy akkor lehet letefészek is. Ott van pomt a vakbél mellett. Mindenképpen orvos kell aki elküld uh-ra.
2020. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja igen kihagytam hogy férfi 19 éves
2020. jan. 8. 21:17
 3/8 szamo77db ***** válasza:
Nincs értelme itt találgatni, fordulj orvoshoz.
2020. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiderült mi okozta? Jobban vagy már?

Ugyanez van nekem csak én lány vagyok.

2020. márc. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudni, csináltak ultrahangot, vérképet néztek, kicsit magas volt a cukrom, de az ultrahang teljesen egészségesnek mutatott mindent. Hát azóta nem nyomás érzékeny, hanem időszakosan elkezd pár másodpercre szúrni, de az sem erős fájdalom, csak kb mint egy vérvétel fájdalma, semmi. Szóval nincs mit tenni, vagyunk aztán ha gond lesz belőle megyünk a kórházba 😂
2020. ápr. 7. 00:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Azóta is még mindig ez veled a helyzet? :o szegéény ez elég érdekes mondjuk.. Figyelj, ha UH-n nem volt semmi tuti semmi olyan ami miatt kórházban kötnél ki, főleg hogy így elhúzódik.


Nekem elmúlt szerencsére, képzeld a menstruációmmal tűnt el. Valószínű nálam ciklikus gond volt, lehet lett ott egy ciszta 2 ciklus között és azt éreztem, majd kifakadt menzeszkor. Nagyon ritkán még én is érzem néha a "nyomát". Azt gondoltam neked is ilyen középidős valami lehet, de az max 1-2 hónapon belül elmúlik.


Az is lehet már csak néha tudat alatt odaképzeled ezt az érzést, lényeg hogy minden eredményed jó!

2020. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaa persze, hiszen te írtad hogy fiú vagy, akkor off :D

Akkor inkább lágyéknál valami húzódást/sérülést tippelnék.

2020. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondolok, főleg mintha jobban a csont fájna ami ott van, majd kiderül, lehet csak egy keményebb szekrekedes, hasmenés volt a ludas, én meg lassan gyógyulnak a sebeim stb
2020. ápr. 9. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!