Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez okozhatja a szédülésemet?

Ez okozhatja a szédülésemet?

Figyelt kérdés
2-3 napja kijott rajtam 38 fok feletti láz este, másnapra elmúlt de hányás -hasmenés követte. Tegnap este azt éreztem jobban vagyok, a 2 napos diétát követve elmentem ide oda a városba, bevágtam egy nagy adag mecki menüt, ittam utána egy sört (tudom korai volt..) és este elkezdtem szédülni de nagyon.. mintha zuhannèk.. lefeküdtem aludni mára javult de reggel óta inni sem bírok mert rögtön kijön hasmenéssel, fel sem bírok állni a wcrol. A szédülésem összefügghet ezzel a vírussal ugye és nincs más komoly gondom?
2020. jan. 12. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem nincsen semmi komoly bajod ez egy vírus lesz menj el vele orvoshoz az ad rá gyógyszert.
2020. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

1.-es.

Virusra nincs gyógyszer, az magától fog rendbejönni.

Igen korai volt, amit tettél mindenesetre igyál sok folyadékot.

2020. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!