Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyenkor mi a teendő?

Ilze kérdése:

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam szívorvosnál. Azt mondta nem kell többet vennem a béta blokkolómat és csak szükség esetére írt fel gyógyszert amiből egy felet kell vennem ha 140/90 re megy fel. Egy éve szedtem a gyógyszert s most fura hogy nem kell minden nap bevennem. Pár napja szúr a mellkasom és légszomjam is van. Nem végog szúr csak néha be be szúr bal oldalt meg fáj a hátam is inkább fenn a vállam. Asztmás is vagyok. Van gyógyszerem is rá. Valahogy most nagyon azon rágom magam, hogy nehogy infarktust kapjak. Volt végezve EKG is helyben. Mindent rendben talált annyi volt írva rá, hogy trahikardia. A pulzus szokott ugrálni de én is stresszelem magam most ezen a melkasi szúráson. Amúgy meg mellé szorongásos zavarom is van meg pánikbetegségem. Az orvosnak nem tudtam említeni a mellkasi szúrást.
2020. jan. 14. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért nem kell szedned, mert nincs szervi bajod.

Pánikbeteg vagy és szorongsz. Emiatt vannak mellkasi panaszaid

Ha nagyon meg akarod magadat nyugtatni, akkor menj el magán kardiológushoz és csináltass szív uh-t és másik képalkotó vizsgálatot.

2020. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és tachicardia volt a papírra írva. Az izgulás miatt magas volt a pulzusod, azt jelenti.
2020. jan. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!